Header




Drogisterij Gids:




















Woord herkenning AAN zetten.
Schapdragers

Datum: 22-01-2010 - Categorie: Randassortiment

Allergeen vrij en huidvriendelijk
Introductie MiniTiSSUE

MiniTiSSUE is een compleet nieuw vochtig doekje voor alle hygiëne. Ideaal om mee te nemen tijdens de vakantie, een dagje uit, de bergen in, een wandel- of fietstocht, maar ook in de auto voor vertegenwoordigers die veel handen schudden.  Kortom overal waar het lekker is om even handen en gezicht te verfrissen en daadwerkelijk schoon te maken.

De miniTiSSUE is een samengeperst tablet van 2x1 cm en wordt na toevoegen van 8-12ml water een doekje van 20x25 cm. Het bestaat uit 100% afbreekbaar materiaal namelijk bamboe/katoen en hout. Tevens is het allergeen vrij en getest op huidvriendelijkheid. Het voordeel van dit doekje is het kleine en lichte formaat, er zit geen houdbaar-
heidsdatum op omdat het pas gaat werken op het moment dat er water of ander vocht aan toegevoegd wordt.

De miniTiSSUE is verkrijgbaar in verschillende verpakkingen, 2 kunststof kokers met in elk 8 tissues (per 2 kokers €3,80 verkoopprijs) een zakje met 8 per stuk verpakte tissues €1,75 verkoopprijs). En nieuw is de miniToWEL, een badstof handdoek (€2,40 verkoopprijs) Samengeperst een formaat van 2x4cm en eenmaal klaar voor gebruik is de handdoek 32x55cm. De stof is dik en heeft een groot absorptie vermogen.

Voor meer info: www.minitissue.nl of tel: 06-22920781 



Voor overige schapdrager berichten klikt u op Product Intro of Product Promo


Schapdrager van de week

Datum: 24-08-2010 - Categorie: Scheren/Ontharen

Flitsend gladde benen met Me My Elõs
Baanbrekende technologie voor permanente haarverwijdering verovert thuismarkt

Het was slechts een kwestie van tijd voordat permanente haarverwijdering ook de Nederlandse thuismarkt zou bedienen. Met de introductie van de nieuwe ‘elõs’ technologie is de dag eindelijk aangebroken waarop je thuis zelf aan de slag kunt met het definitief verwijderen van ongewenste haargroei. Door de combinatie van een medisch aanbevolen scheersysteem met licht-
flitsen, worden haren snel en permanent verwijderd. De overhaaste bezoek-
jes aan de schoonheidsspecialist en littekens van het scheren zijn met de komst van m
ç, my elõs verleden tijd.

Het nieuwe mç, my elõs haarverwijderingsappa-
raat wordt aangestuurd door een medisch aan-
bevolen technologie die lichtpulsen combineert
met radiofrequentie, waardoor iedereen voor-
goed afscheid kan nemen van dagelijkse belem-
meringen als scheren en epileren. Werkelijk alle
haartypen en -kleuren worden op een effectieve
en veilige manier voorgoed verwijderd. Een van
de grote voordelen van het systeem is dat het
een volledige oplossing biedt voor haarverwijde-
ring. Het mç, my elõs haarverwijderingsapparaat
geeft immers het gevoel dat u een normaal
scheerapparaat of epilator gebruikt, terwijl er
tegelijkertijd lichtpulsen worden afgegeven waar-
door haargroei permanent wordt verwijderd.

‘Glamourous legs’ zijn slechts een paar flitsen verwijdert
Een gladde en haarloze huid is een essentieel onderdeel om je zeker te voelen over hoe je eruit ziet. Veel vrouwen dromen van die prachtige ‘glamourous legs’ of een bikinilijn die je niet om de week hoeft bij te houden. Ook mannen hebben zo hun probleemgebieden. Zo is beharing op de rug en bovenarm vaak ongewenst. Met mç, my elõs is het mogelijk om deze zorgen voorgoed opzij te schuiven. Het voordeel van het unieke apparaat is dat je er in je eigen omgeving mee kunt beginnen. De haren hoeven vooraf niet mechanisch verwijdert te worden. In een tijdsbestek van slechts 20 minuten behandel je beide benen met het complete systeem van direct scheren en de elõs technologie. Na slechts drie behandelingen is een resultaat van 89% minder haargroei al mogelijk.

Erkende leider esthetische apparatuur
Het mç, my elõs haarverwijderingsapparaat is  geproduceerd door Syneron Medical Ltd., de erkende leider op het gebied van medische esthetische apparatuur. Het bedrijf ontwikkelt, produceert en distribueert medisch esthetische apparaten die worden aangestuurd door de elõs technologie. Een gecombineerde energietechno-
logie van bipolaire radiofrequentie en licht. Door eerder pionierswerk voor esthetische behande-
lingen voor gezicht en lichaam, heeft Syneron nu elõs haarverwijdering voor de thuismarkt ontwikkeld.


Voor meer info: Modern Epilation B.V.,
telefoon 0180-310002.
Of ga eens naar www.haircontroll.nl




Klik hier op de nieuwste schapdragers
Pagina 1 van Schapdragers


20-08-2010 - Nieuw! A.Vogel Nachtrust Extra Ster...
24-08-2010 - Gladde benen met Me My Elos...
20-08-2010 - Intro A.Vogel Echinaforce kauwtable...
17-08-2010 - Melkmeisje: intro Bad & Douche crèm...
13-08-2010 - Proset Stormy Weather hairspray...
13-08-2010 - Dag Wrat! voorkomt virusverspreidin...
10-08-2010 - TEEEZ trendy cosmetics...
12-08-2010 - Online-test Sanex Deodorant...
05-08-2010 - Essential Organics Ester C + Zink...
30-07-2010 - Intro 4 Elvive shampoos anti-roos...
30-07-2010 - Naomi by Naomi Campbell...
30-07-2010 - Intro geuren PUMA Animagical...
29-07-2010 - Elnett bestaat 50 jaar...
28-07-2010 - 1-2Dry okselpads voor een droog shi...
17-07-2010 - Shiseido Future Solution LX en Make...

Pagina   1 2 3 4 5 6 7 8 9