Header




Drogisterij Gids:




















Woord herkenning AAN zetten.
Schapdragers

Datum: 16-07-2010 - Categorie: Zelfzorgproducten/OTC

Moeders geven HeltiQ WaterPokken gemiddeld een 8,3

De introductie van HeltiQ WaterPokken begin 2010 is zeer succesvol geweest. Moeders waarderen het product met gemiddeld een 8,3! Men is zeer tevreden over de jeukstillende werking; kinderen slapen weer door en de combinatie van een actieve gel en een zemelenextract voor in bad vindt men uniek!

Bij de introductie van HeltiQ WaterPokken zijn enquêtekaartjes aan de verpakking toegevoegd. Koninklijke Utermöhlen heeft kwaliteit hoog in het vaandel staan en vindt het belangrijk te weten hoe een nieuw product wordt beoordeeld. Consumenten hebben hier gehoor aan gegeven en HeltiQ WaterPokken beoordeeld met gemiddeld een 8,3. Men is vooral te spreken over de direct jeukstillende werking. Ook is men positief over de sachets met zemelenextract; men vindt het prettig hun kind met waterpokken in bad te doen, zeker als dat een jeukstillende en kalmerende werking heeft. Vrijwel iedereen geeft  aan HeltiQ WaterPokken te zullen adviseren aan andere ouders.

Unieke dag- en nacht formule
HeltiQ WaterPokken werkt direct jeukstillend en kalmerend én verkoelt de huid, waardoor het kind minder gaat krabben en de kans op littekens afneemt. Een bad met het zemelenextract zorgt voor de nacht voor een extra jeukstillende en kalmerende werking. HeltiQ WaterPokken Gel heeft een antibacteriële werking, waardoor infecties als gevolg van krabben worden voorkomen. Kortom, een nieuw product met een unieke dag- en nachtformule.

100% natuurlijke ingrediënten
HeltiQ WaterPokken bestaat uitsluitend uit natuurlijke ingrediënten en is daardoor absoluut veilig in gebruik voor kinderen vanaf 6 maanden en voor de gevoelige huid.

De consumentenadviesprijs bedraagt € 14,95 inclusief flacon met WaterPokken Gel (100 ml) en 4 sachets met zemelenextract à 20 ml per stuk. Kijk ook op www.waterpok.nl voor meer informatie.



Voor overige schapdrager berichten klikt u op Product Intro of Product Promo


Schapdrager van de week

Datum: 24-08-2010 - Categorie: Scheren/Ontharen

Flitsend gladde benen met Me My Elõs
Baanbrekende technologie voor permanente haarverwijdering verovert thuismarkt

Het was slechts een kwestie van tijd voordat permanente haarverwijdering ook de Nederlandse thuismarkt zou bedienen. Met de introductie van de nieuwe ‘elõs’ technologie is de dag eindelijk aangebroken waarop je thuis zelf aan de slag kunt met het definitief verwijderen van ongewenste haargroei. Door de combinatie van een medisch aanbevolen scheersysteem met licht-
flitsen, worden haren snel en permanent verwijderd. De overhaaste bezoek-
jes aan de schoonheidsspecialist en littekens van het scheren zijn met de komst van m
ç, my elõs verleden tijd.

Het nieuwe mç, my elõs haarverwijderingsappa-
raat wordt aangestuurd door een medisch aan-
bevolen technologie die lichtpulsen combineert
met radiofrequentie, waardoor iedereen voor-
goed afscheid kan nemen van dagelijkse belem-
meringen als scheren en epileren. Werkelijk alle
haartypen en -kleuren worden op een effectieve
en veilige manier voorgoed verwijderd. Een van
de grote voordelen van het systeem is dat het
een volledige oplossing biedt voor haarverwijde-
ring. Het mç, my elõs haarverwijderingsapparaat
geeft immers het gevoel dat u een normaal
scheerapparaat of epilator gebruikt, terwijl er
tegelijkertijd lichtpulsen worden afgegeven waar-
door haargroei permanent wordt verwijderd.

‘Glamourous legs’ zijn slechts een paar flitsen verwijdert
Een gladde en haarloze huid is een essentieel onderdeel om je zeker te voelen over hoe je eruit ziet. Veel vrouwen dromen van die prachtige ‘glamourous legs’ of een bikinilijn die je niet om de week hoeft bij te houden. Ook mannen hebben zo hun probleemgebieden. Zo is beharing op de rug en bovenarm vaak ongewenst. Met mç, my elõs is het mogelijk om deze zorgen voorgoed opzij te schuiven. Het voordeel van het unieke apparaat is dat je er in je eigen omgeving mee kunt beginnen. De haren hoeven vooraf niet mechanisch verwijdert te worden. In een tijdsbestek van slechts 20 minuten behandel je beide benen met het complete systeem van direct scheren en de elõs technologie. Na slechts drie behandelingen is een resultaat van 89% minder haargroei al mogelijk.

Erkende leider esthetische apparatuur
Het mç, my elõs haarverwijderingsapparaat is  geproduceerd door Syneron Medical Ltd., de erkende leider op het gebied van medische esthetische apparatuur. Het bedrijf ontwikkelt, produceert en distribueert medisch esthetische apparaten die worden aangestuurd door de elõs technologie. Een gecombineerde energietechno-
logie van bipolaire radiofrequentie en licht. Door eerder pionierswerk voor esthetische behande-
lingen voor gezicht en lichaam, heeft Syneron nu elõs haarverwijdering voor de thuismarkt ontwikkeld.


Voor meer info: Modern Epilation B.V.,
telefoon 0180-310002.
Of ga eens naar www.haircontroll.nl




Klik hier op de nieuwste schapdragers
Pagina 1 van Schapdragers


20-08-2010 - Nieuw! A.Vogel Nachtrust Extra Ster...
24-08-2010 - Gladde benen met Me My Elos...
20-08-2010 - Intro A.Vogel Echinaforce kauwtable...
17-08-2010 - Melkmeisje: intro Bad & Douche crèm...
13-08-2010 - Proset Stormy Weather hairspray...
13-08-2010 - Dag Wrat! voorkomt virusverspreidin...
10-08-2010 - TEEEZ trendy cosmetics...
12-08-2010 - Online-test Sanex Deodorant...
05-08-2010 - Essential Organics Ester C + Zink...
30-07-2010 - Intro 4 Elvive shampoos anti-roos...
30-07-2010 - Naomi by Naomi Campbell...
30-07-2010 - Intro geuren PUMA Animagical...
29-07-2010 - Elnett bestaat 50 jaar...
28-07-2010 - 1-2Dry okselpads voor een droog shi...
17-07-2010 - Shiseido Future Solution LX en Make...

Pagina   1 2 3 4 5 6 7 8 9