De vertrouwde Soft-Picks® van GUM® zijn nu nog beter: met verstevigde hals en nog flexibelere tip. De nieuwe Soft-Picks Original verwijderen nu nog makkelijker tandplak en voedselresten tussen tanden en kiezen. Ook achter in de mond en op lastige plaatsen. De zachte latexvrije rubberen tips zorgen voor stimulatie en micromassage voor een betere doorbloeding en gezond tandvlees. Dit meldt leverancier Oral Company in een persbericht aan Careality.
Een studie* van de ACTA uit 2015 toont aan dat klinisch is bewezen dat de GUM Soft-Picks Original effectief tandplak en gingivitis (tandvleesontsteking) verminderen.
De voordelen van de nieuwe Soft-Picks Original zijn:
– verstevigde hals, waardoor breken minder snel voorkomt
– een beter bereik achter in de mond door de flexibiliteit van tip en hals
– elastomeer coating voor een nog gemakkelijkere tandplakverwijdering
– uiteraard latexvrij
Vanaf september is de nieuwe versie van de GUM Soft-Picks verkrijgbaar bij apotheek, drogist en supermarkt.
*ACTA studie. Soft-Rubber-Interdental-Cleaner compared to an Interdental Brush on Dental Plaque/ Gingivitis/ Gingival Abrasion Scores. D.E. SLOT, NIENKE L. HENNEQUIN-HOENDERDOS, E. VAN DER SLUIJS, G.A. VAN DER WEIJDEN. Department of Periodontology, Academic Centre for Dentistry Amsterdam (ACTA), Amsterdam, The Netherlands.
Deel dit bericht: